Asbestui NE!
 

Kuo kenksmingas ASBESTAS?

Asbestas įrašytas į Tarptautinio vėžio tyrimo centro kancerogeninių veiksnių sąrašą kaip kenksminga, vėžį sukelianti medžiaga.

Lietuvoje, kaip ir visose Europos Sąjungos šalyse, naudoti asbestą ir kitus jo turinčius gaminius yra uždrausta. Tačiau sąlytį su asbestu ar jo turinčiais gaminiais vis dar turi gana daug žmonių.

Sužinok daugiau

Partneriai:

Renovacija.lt - privačių ir daugiabučių namų renovacija

Stogo dangos be asbesto

BANGUOTI LAKŠTAI (BEASBESTIS ŠIFERIS)

UAB „Eternit Baltic“ banguotais lakštais įvardija beasbestinę pluoštinio cemento stogo dangą. Skirtingai nei anksčiau naudotas šiferis, banguoti lakštai savo sudėtyje neturi asbesto. Vietoje jo, kaip armuojanti medžiaga yra naudojamas sintetinis pluoštas - smulkios sintetinės skaidulos. Dėl patobulintos sudėties, pluoštinis cementas esant aukštai temperatūrai nesproginėja, yra lankstesnis ir patvaresnis. Šiuo metu pluoštinis cementas taip pat naudojamas fasadinių ir interjero statybinių medžiagų gamyboje.

Tokį pluoštinio cemento populiarumą lemia išskirtinės šios medžiagos savybės. Pluoštinis cementas yra nedegus ir deformuojasi tik esant labai aukštai temperatūrai. Jis nepraleidžia vandens ir nebijo jo poveikio. Tai yra difuziška medžiaga - kvėpuojanti. Dėl to iškyla mažiau problemų su stogo ventiliacija (naudojant banguotus lakštus stogo dengimui). Pluoštinis cementas yra giriamas dėl cheminio neutralumo - į aplinką jis neišskiria jokių cheminių medžiagų ir nereguoja į daugelį kenksmingų medžiagų, todėl nerūdija. Be to ir pats gamybos procesas yra ekologiškas - neatlieka jokių antrinių žaliavų. Pluoštinis cementas yra atsparus kenkėjams ir mikroorganizmams - jis nepelyja ir nepūva. Dėl visų turimų savybių pluoštinio cemento lakštai tarnauja 50 metų ir daugiau.

Aštuonbangiai banguoti lakštai „Klasika M“, „Klasika L“ ir „Klasika XL“ yra tokio pat pločio ir turi tokio pat profilio bangas kaip ir asbestiniai lakštai, kas leidžia lengviau ir greičiau renovuoti senus stogus su asbestine danga. „Klasika L“ lakštai yra ir tokio pat ilgio, todėl dėl visų parametrų identiškumo stogo keitimo metu nereikia perdaryti stogo konstrukcijos.

Penkiabangiai banguoti lakštai turi jau nukarpytus kampus, taigi stogdengiams nereikės atlikti papildomo darbo juos karpant. UAB „Eternit Baltic“ penkiabangiams lakštams gamina komplektuojančias detales: kraigus, vėjalentes, briaunos gaubtus ir kt. Su šiomis detalėmis stogas ne tik atrodys labiau išbaigtas, bet ir bus saugesnis bei ilgaamžiskesnis.

 

Stogų dangos „Gotika“

Gotika - stogo danga

Sukurkite išskirtinai estetišką stogą!

Banguoti lakštai „Gotika“ - tai mažiausio ilgio banguoti lakštai. Dėl savo nedidelių matmenų ir aukštų bangų ant stogo jie sukuria gražų reljefą.

Šie lakštai yra 5 bangų profilio, turi gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Tai pagreitina stogo dengimą ir užtikrina, kad nebūtų padaryta montavimo klaidų.

Šie lakštai yra komplektuojami su firminėmis stogo detalėmis, kurios sukuria pilnai išbaigto stogo vaizdą. Daugiau informacijos apie produktą.

Stogų dangos „Baltijos banga“

Baltijos banga - stogo danga

Sukurkite išskirtinai estetišką stogą!

Baltijos banga" - tai modernaus 5 bangų profilio lakštai. Jie turi jau gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Dėl to dengimas šiais lakštais bus greitesnis, o klaidų padarymo tikimybė mažesnė.

Baltijos bangos" lakštai yra gaminami  pagal Vakarų Europos standartus. Aukštesnės ir platesnės bangos sukuria solidesnę stogo struktūrą nei sovietmečiu naudoti šiferio lakštai. 

Dėl greito ir lengvo montavimo šie lakštai yra itin populiarūs privačių namų renovacijai ir naujai statybai. Daugiau informacijos apie produktą


Stogų dangos „Klasika M“

Klasika M

Ideali danga renovuojamiems stogams!

Banguoti lakštai „Klasika M“  yra ekonomiški ir estetiški. Jie pakeičia 10 cm trumpesnius lakštus „Akmenės banga“.

Šios serijos lakštai puikiai dera ant vidutinio ploto stogų.

„Klasika M“ yra idealus sprendimas tiems, kurie nori renovuoti sodybos stogą su šiuolaikine danga, išlaikant autentiškumą. Daugiau informacijos apie produktą

  

Stogų dangos „Klasika L“

Didelio ploto stogams Klasika L

„Klasika L“ lakštai turi tokį pat ilgį ir plotį kaip ir senieji asbestiniai lakštai. Šie lakštai yra pakankamai dideli, kad jais būtų galima dengti didelio ploto stogus, tačiau pakankamai patogūs, kad jų dengimui nereikėtų didelių investicijų į įrangą. Lakštas sveria apie 25 kilogramus, todėl jį pakelia ir vienas žmogus.

Su senuoju asbestiniu lakštu sutampantys matmenys ir profilis reiškia, kad medinė stogo konstrukcija naujam lakštui yra tokia pati kaip ir senajam lakštui naudota konstrukcija. Daugiau informacijos apie produktą

 

Stogų dangos „Klasika XL“

Itin dideli stogo lakštai

„Klasika XL“  - tai pinigus ir laiką taupantis pasirinkimas. Vienu lakštu uždengiamas net pustrečio kvadratinio metro plotas. Tai leidžia greitai uždengti didelio ploto stogus, tokius kaip ūkinių ar gamyklinių pastatų stogus.

Banguoti lakštai „Klasika XL“.

Matmenys: 2500 x 1130 mm. Pritaikymas: stogo ir sienų dengimas.
Daugiau informacijos apie produktą

 

Kraigai

Penkiabangiai lakštai yra komplektuojami su originaliais UAB „Eternit Baltic“ pluoštinio cemento kraigais.

Nesudėtingai montuojami kraigo gaubtai turi bangų formą, dėl to stogas atrodo vientisas ir geriau apsaugo nuo drėgmės patekimo į stogo konstrukcijas.

Galima rinktis dažytą arba nedažytą spalvą ir komplektuoti su kraigo gaubtais.

 

 

 


Vėjalentės 

Penkiabangiai lakštai yra  komplektuojami su originaliomis UAB „Eternit Baltic“ pluoštinio cemento vėjalentėmis.

„S“ formos vėjalentės turi apvalias formas, dėl to šiomis vėjalentėmis dailintas banguotų lakštų stogas atrodo gražiau.

Vėjalenčių montavimas yra nesudėtingas ir nereikalaujantis ypatingų įrankių.

„S“ formos vėjalentės išmatavimai: 1620x200x240mm. Galima rinktis nedažytą arba dažytą variantą.  


Plėvelė

UAB „Eternit Baltic“ tiekia stogo difuzines plėveles.

Pagal specialų užsakymą pagamintos plėvelės pritaikytos lietuviškam klimatui. Tai aukštos kokybės izoliacija už žemą kainą.

 


Keraminės čerpės

Vokietijos čerpių gamintojų sąjunga „Creaton“ jau daugiau nei 120 metų sėkmingai tiekia itin aukštos kokybės stogo dangas. Vien gamintojo suteikiama 50 metų garantija parodo, kad šiomis čerpėmis pasitikėti galima. „Creaton“ gaminamos čerpės vertinamos ne vien dėl išskirtinės kokybės. Šis gamintojas siūlo milžiniška asortimentą.  Klientas gali pasirinkti iš didesnio nei tūkstančio spalvų ir formų derinių asortimento.

  

Keraminės čerpės „Premion“

Dėka patikimos užraktų sistemos, „Premion“ čerpes galima dengti ant stogo su minimaliu vos 10° nuolydžiu. Tai puikus pasirinkimas, jei esant mažam stogo nuolidžiui norima išskirtinės stogo dangos ir garantuoto saugumo.

Čerpės kokybės kontrolė prasideda jau ruošiant žaliavas.  Pasirenkamas tik aukštos kokybės molis. Įvairių rušių molis susmulkinamas ir sumaišomas kol gaunamos smulkių molio dulkių mišinys. Visa procesą užbaigia ypatinga čerpių kaitinimo procedūra, kurios metu čerpės įkaitinamos virš 1 100°C  temperatūros. Daugiau informacijos apie produktą

 


Keraminės čerpės „Futura“

Dideli gabaritai,galimybė dengti stogus vos nuo 10° nuolydžio ir itin aukšta kokybė. Visa tai yra vienoje čerpėje. „Futura“ tai klasikinio profilio čerpė suderinanti savyje ne tik funkcionalumą bet ir didelę įvairovę spalvų.

Galima rinktis nuo natūralaus molio iki glazuruotų padengimų. Daugiau informacijos apie produktą
 
 
© 2011 UAB "Eternit Baltic". Visos teisės saugomos.