Asbestui NE!
 

Kuo kenksmingas ASBESTAS?

Asbestas įrašytas į Tarptautinio vėžio tyrimo centro kancerogeninių veiksnių sąrašą kaip kenksminga, vėžį sukelianti medžiaga.

Lietuvoje, kaip ir visose Europos Sąjungos šalyse, naudoti asbestą ir kitus jo turinčius gaminius yra uždrausta. Tačiau sąlytį su asbestu ar jo turinčiais gaminiais vis dar turi gana daug žmonių.

Sužinok daugiau

Partneriai:

Renovacija.lt - privačių ir daugiabučių namų renovacija

Pradedamos rinkti paraiškos asbestinių stogų keitimui 2016 metais

2016-02-01

Jei gyvenate kaime ir norite pasikeisti asbestinį stogą, nuo šiandien jau galima pildyti paraiškas,  kad gautumėte Europos Sąjungos paramą.

Parama asbestinių stogų dangos keitimui teikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (toliau – KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“.


Paraiškos priimamos nuo 2016 m. vasario 1 d. iki kovo 31 d. Per visą KPP įgyvendinimo laikotarpį šiai veiklai numatyta skirti 11,6 mln. Eur. Šiais metais asbestinių stogų keitimui skirta1 931 000 Eur. paramos. 2015 m. patvirtintos 748 paramos paraiškos už 1,5 mln. Eur. 

Naudinga informacija:
Kvietimas
Taisyklės

Daugiau informacijos.
 
 
© 2011 UAB "Eternit Baltic". Visos teisės saugomos.