Asbestui NE!
 

Kuo kenksmingas ASBESTAS?

Asbestas įrašytas į Tarptautinio vėžio tyrimo centro kancerogeninių veiksnių sąrašą kaip kenksminga, vėžį sukelianti medžiaga.

Lietuvoje, kaip ir visose Europos Sąjungos šalyse, naudoti asbestą ir kitus jo turinčius gaminius yra uždrausta. Tačiau sąlytį su asbestu ar jo turinčiais gaminiais vis dar turi gana daug žmonių.

Sužinok daugiau

Partneriai:

Renovacija.lt - privačių ir daugiabučių namų renovacija

Projektų įgyvendinimo terminas pratęsiamas pateikus prašymą

2013-05-13

Primename, kad kaimo gyventojams, įgyvendinantiems projektus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonės "Kaimo atnaujinimas ir plėtra" veiklos sritį "Asbestinių stogų dangos keitimas", pratęstas laikotarpis, per kurį galima pasikeisti asbestinių stogų dangas. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2013 m. kovo 25 d. įsakymu, kaimo gyventojai asbestinių stogų dangas gali pasikeisti ne per 12 mėnesių, kaip buvo numatyta anksčiau, bet per 18 mėnesių nuo sprendimo skirti paramą priėmimo dienos. Tačiau norėtume atkreipti dėmesį, jog paramos gavėjai, norintys pratęsti paraiškoje numatytą projekto įgyvendinimo terminą iki minėto laikotarpio, Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos turi pateikti prašymą. http://www.nma.lt/index.php/aktualijos/projektu-igyvendinimo-terminas-pratesiamas-pateikus-prasyma/3864 
 
© 2011 UAB "Eternit Baltic". Visos teisės saugomos.